Komentāri
Somijā kāds vīrietis sadūris vairākus cilvēkus, divus nogalinot
Uzbrucējs sašauts kājās un pēc tam aizturēts, pavēstīja policija. (Foto: LETA/AFP)

Turku pilsētā, Somijas dienvidrietumos, policija sašāvusi un aizturējusi kādu vīrieti, kurš bija sadūris vairākus cilvēkus. Kā pavēstīja policijas amatpersonas, uzbrukumā sadurti astoņi cilvēki, no kuriem divi vēlāk miruši.

Vietējā slimnīca sākotnēji ziņoja par vienu bojāgājušo, taču policija vēlāk apstiprināja vēl viena cietušā nāvi. Policija paziņoja, ka notikušais šobrīd netiek izmeklēts kā terorakts, taču tas var mainīties. Uzbrucējs sašauts kājās un pēc tam aizturēts, pavēstīja policija.
Policija arī izplatījusi brīdinājumu neuzturēties pilsētas centrā.

“Policija sašāva aizdomās turamo kājās,” policija rakstīja tviterī. “Persona ir aizturēta. Mēs iesakām cilvēkiem izvairīties no Turku centra.”
Vienlaikus policija paziņoja, ka meklē “citus iespējamos aizdomās turamos”.

Somijas sabiedriskā raidorganizācija “Yle” ziņoja, ka Turku centrs ir noslēgts, bet aculiecinieki vēstījuši par vairākiem uz zemes gulošiem cilvēkiem. Uzņēmumi tikmēr centrā pārtraukuši darbu. “Valdība uzmanīgi seko situācijai Turku, un policijas operācija turpinās,” pirms valdības sēdes tviterī rakstīja Somijas premjerministrs Juha Sīpile.

Telekanāls MTV3 ziņo, ka policija Helsinku lidostā un dzelzceļa stacijās paaugstinājusi drošības līmeni.

2012.gadā Somijas toreizējais premjerministrs Jirki Katainens pašvaldību vēlēšanu kampaņas laikā piedzīvoja uzbrukumu ar nazi.
Viņam ar nazi rokās pienākušais vīrietis vēlāk tika atzīts par psihiski neveselu, un apsūdzības viņam izvirzītas netika.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl