Komentāri

Somijas varasiestādes paziņojušas par divu Irākas izcelsmes teroristu arestu. Policijas rīcībā ir pierādījumi, ka abi brāļi Islāma valsts uzdevumā pagājušajā gadā piedalījušies asiņainā nāvessoda izpildē, nogalinot 11 cilvēkus.

Abi aizturētie ir 22 gadus veci brāļi. Pagaidām likumsargi neprecizē, vai šie cilvēki ir ieceļojuši valstī kā bēgļi. Galvenais pierādījums viņu vainai esot kāds video, kurā fiksēta masu slepkavība, paziņojusi Somijas policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Izmeklēšanas fokuss ir vērsts uz propagandas video, kurā redzams, kā ieslodzītie guļ sasieti uz grīdas, un tiek nežēlīgi nogalināti,” pauž Somijas policijas pārstāvis Jari Rati.

Skaties foto!

Likumsargi secina, ka slepkavas uzdarbojušies Irākas pilsētā Tikritā, kur pērn gūstā tika turēti 1700 irākiešu karavīri. Viņus visus nogalināja Islāma valsts kaujinieki.

Jāpiemin, ka šogad Somijā ieradušies 17 000 bēgļu no Irākas. Novembrī somi aizturēja kādu 29 gadus vecu irākieti, kuram arī izvirzītas apsūdzības par kara noziegumiem, taču izsmeļošāka informācija pagaidām netiek sniegta.

Skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl