Sola 72 stundu laikā atbrīvot Tikrītu

Komentāri
Sola 72 stundu laikā atbrīvot Tikrītu
(Foto: LETA)

Irākas spēki Tikrītas pilsētā ir ielenkuši vairākus desmitus džihādistu grupējuma Islāma valsts kaujiniekus un atbrīvos pilsētu tuvāko trīs dienu laikā, sestdien paziņoja Irākas spēku pārstāvji.

Šiītu zemessardzes Badr līderis Karims an Nuri un brīvprātīgo Tautas mobilizācijas vienību pārstāvis pavēstīja, ka Islāma valsts kaujinieku paslēptuvju likvidēšana prasīs ne vairāk kā 72 stundas.

Tautas mobilizācijas vienības veido kodolu spēkiem, kas pirms divām nedēļām uzsāka operāciju Tikrītas atbrīvošanai no džihādistiem.

Pēdējie Islāma valsts kaujinieki ir ielenkti pilsētas centrā no visām pusēm, paziņoja Nuri, piebilstot, ka to ir ap 60–70.

Pēc viņa teiktā, par Tikrītas atbrīvošanu tiks paziņots tikai tad, kad tiks neitralizēti tūkstošiem mīnu, kuras kaujinieki izlikuši pilsētā armijas uzbrukuma bremzēšanai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl