Komentāri

Internetā nonācis video, kurā redzams, kā bruņoti separātisti Austrumukrainā ņirgājas par ukraiņu karavīru, kurš nonācis gūstā. Video savā ziņā ir šokējošs ar to, ka bruņotie vīri ne tikai pazemo, bet savā starpā apsver iespēju piekaut gūstekni, lai ar video starpniecību ”nodotu sveicienu” Ukrainas armijai.

Vīrieši, kas draud un pazemo ukraiņu gūstekni, nodēvēti par kadiroviešiem, proti, Čečenijas prezidentam Ramzanas Kadirovam lojāliem karavīriem. Konflikta zonā Austrumukrainā viņi, iespējams, nonākuši algotņa kārtā.

Video redzams, ka ukraiņu gūsteknis ir ievietots netīrā kanalizācijas šahtā. Lai gan nav skaidrs, cik ilgu laiku viņš tur pavadījis, taču no apkārtesošās netīrības noprotams, ka viņš tur atrodas vairākas dienas.

Aicināts nosaukt savu nacionalitāti, gūstā esošais karavīrs acīmredzot sevi nodēvējis par ”krievu no Kijevas”, kas separātistu karavīru vidū izraisa vispārēju jautrību. Ukraiņu karagūsteknim tiek draudēts, un viņš tiek pazemots. Kāda no balsīm aizkadrā arī skaļi paziņo, ka viņš personīgi ir gatavs piekaut kādu no gūstekņiem, lai tik ”nosūtītu video sveicienu” Ukrainas karavīriem.

Foto

Brīdinām – video dzirdamas necenzētas frāzes krievu valodā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl