Šokējošie notikumi Ķelnē! Vācijas amatpersonas aicina nepadarīt visus bēgļus par grēkāžiem

5 komentāri
Šokējošie notikumi Ķelnē! Vācijas amatpersonas aicina nepadarīt visus bēgļus par grēkāžiem
FOTO: LETA

Sašutuma vētru Vācijā izraisījuši notikumi rietumu pilsētā Ķelnē, kad vairāki simti agresīvi noskaņotu arābu vai Ziemeļāfrikas izcelsmes vīriešu veica seksuālus uzbrukumus pret desmitiem sieviešu.

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs asi nosodījis masveida seksuālos uzbrukumus Vecgada vakarā, bet vienlaikus brīdinājis nepadarīt visus bēgļus par grēkāžiem. Tam piekrīt arī Ķelnes mērs Henriete Rekere, kas aicinājusi iedzīvotājus neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus.

”Mēs strādājam pie tā, lai nekas tamlīdzīgs vairāk neatkārtotos. Šobrīd nekas neliecina, ka uzbrukumos iesaistītas personas Ķelnē būtu apmetušās kā bēgļi,” norādīja Rekere.

Tajā pašā laikā kāds policists, kas Vecgada vakarā dežurējis pie Ķelnes stacijas, atklājis, ka pats aizturējis astoņus aizdomās turētos. Visi bijuši patvēruma meklētāji, un viņiem bija uzturēšanās atļauju kopijas.

Savukārt pašvaldības vadītāja Rekere norādīja, ka sievietēm Ķelnē jāpiedomā pie tā, kā samazināt risku, ka viņām var tikt uzbrukts. Internetā šis ieteikums jau izpelnījies asu kritiku.

Tikmēr Vācijas kanclere Angela Merkele paziņojusi, ka jādara viss iespējamais, lai sauktu pie atbildības vainīgos, neskatoties uz to izcelsmi un pagātni.

TOP komentāri

 • Džoulijas māsa
  +2 +2 0

  Džoulijas māsa

  Paga, bet es kaut kā nesaprotu kur bija vācu vīrieši? Vai uz ielām bija vienas vienīgas sievietes?! Kāpēc viņas neviens neaizstāvēja?!
 • antiņs
  +2 +2 0

  antiņs

  Ja pēc šāda incidenta kā Ķelnē vācieši vēljoprojām aizstāv šitos dvieļugalvas
  VĀCU VALDĪBA UN TAUTA IR DEBĪLIĶI
 • Kresiite
  +1 +1 0

  Kresiite

  Kas tad sasauca, tos bēgļus uz Eiropu?! Bet galvenais trakākais ir tas, ka sievietēm pašām pāpiesargās, lai neizprovocētu patvērumu meklētājus! Absurds! Diez ko teiktu aicinātājs, kad tam uzbruktu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl