Šogad Vidusjūrā miruši jau 5000 patvēruma meklētāju

Komentāri
Šogad Vidusjūrā miruši jau 5000 patvēruma meklētāju
FOTO: LETA

ANO ceļ trauksmi – situācija Vidusjūrā izgājusi ārpus kontroles. Jaunākā ANO bēgļu aģentūras sniegtā informācija liecina, ka Vidusjūrā ik dienu iet bojā vidēji 14 cilvēku.

Itālijas krastus pagājušajās brīvdienās sasnieguši teju seši tūkstoši patvēruma meklētāju. Tikmēr šā gada statistika par Eiropu nesasniegušiem bēgļiem kļūst jo dienas, jo traģiskāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šogad Vidusjūrā gājuši bojā jau 5000 cilvēku. Tas ir vislielākais jebkad pieredzētais nāves gadījumu skaits. Pagājušajā gadā, kad Vidusjūru šķērsoja vairāk nekā miljons cilvēku, Vidusjūrā tika reģistrēts 3771 nāves gadījums,” pauž ANO.

Atgādinām, ka kopš martā noslēgtās Turcijas un Eiropas Savienības (ES) vienošanās, nelegālie imigranti sāka meklēt jaunus ceļus, kā nokļūt Eiropā – kopš tā laika ar vislielāko patvēruma meklētāju pieplūdumu nākas saskarties Itālijai.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl