Šogad Vidusjūrā miruši jau 5000 patvēruma meklētāju

Komentāri
Šogad Vidusjūrā miruši jau 5000 patvēruma meklētāju
FOTO: LETA

ANO ceļ trauksmi – situācija Vidusjūrā izgājusi ārpus kontroles. Jaunākā ANO bēgļu aģentūras sniegtā informācija liecina, ka Vidusjūrā ik dienu iet bojā vidēji 14 cilvēku.

Itālijas krastus pagājušajās brīvdienās sasnieguši teju seši tūkstoši patvēruma meklētāju. Tikmēr šā gada statistika par Eiropu nesasniegušiem bēgļiem kļūst jo dienas, jo traģiskāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šogad Vidusjūrā gājuši bojā jau 5000 cilvēku. Tas ir vislielākais jebkad pieredzētais nāves gadījumu skaits. Pagājušajā gadā, kad Vidusjūru šķērsoja vairāk nekā miljons cilvēku, Vidusjūrā tika reģistrēts 3771 nāves gadījums,” pauž ANO.

Atgādinām, ka kopš martā noslēgtās Turcijas un Eiropas Savienības (ES) vienošanās, nelegālie imigranti sāka meklēt jaunus ceļus, kā nokļūt Eiropā – kopš tā laika ar vislielāko patvēruma meklētāju pieplūdumu nākas saskarties Itālijai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl