Šogad Vidusjūrā miruši jau 5000 patvēruma meklētāju

Komentāri
Šogad Vidusjūrā miruši jau 5000 patvēruma meklētāju
FOTO: LETA

ANO ceļ trauksmi – situācija Vidusjūrā izgājusi ārpus kontroles. Jaunākā ANO bēgļu aģentūras sniegtā informācija liecina, ka Vidusjūrā ik dienu iet bojā vidēji 14 cilvēku.

Itālijas krastus pagājušajās brīvdienās sasnieguši teju seši tūkstoši patvēruma meklētāju. Tikmēr šā gada statistika par Eiropu nesasniegušiem bēgļiem kļūst jo dienas, jo traģiskāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šogad Vidusjūrā gājuši bojā jau 5000 cilvēku. Tas ir vislielākais jebkad pieredzētais nāves gadījumu skaits. Pagājušajā gadā, kad Vidusjūru šķērsoja vairāk nekā miljons cilvēku, Vidusjūrā tika reģistrēts 3771 nāves gadījums,” pauž ANO.

Atgādinām, ka kopš martā noslēgtās Turcijas un Eiropas Savienības (ES) vienošanās, nelegālie imigranti sāka meklēt jaunus ceļus, kā nokļūt Eiropā – kopš tā laika ar vislielāko patvēruma meklētāju pieplūdumu nākas saskarties Itālijai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl