Šogad Itālijā ieradies rekordliels bēgļu skaits – 173 000

1 komentārs
Šogad Itālijā ieradies rekordliels bēgļu skaits – 173 000
FOTO: LETA

Itālijas amatpersonas ceļ trauksmi – ar katru dienu pieaug bēgļu skaits, kas sasniedz krīzes māktās valsts krastus. Šogad Itālijā ieradušies jau vairāk nekā 173 000 bēgļu.  Tas ir jauns rekords, kopš bēgļu krīzes sākuma 2014. gadā.

Pagājušajā naktī Itālijas krasta apsardze izglābusi teju piecus tūkstošus bēgļu, bet aptuveni 12 cilvēki noslīkuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gada laikā noslīkušo skaits ir satraucošs – Vidusjūrā šogad gājuši bojā teju pieci tūkstoši cilvēku. Itālijas amatpersonas met akmeni Eiropas Savienības (ES) dārziņā, norādot, kā tā neiesaistās krīzes risināšanā un visa nasta atstāta uz Itālijas pleciem.

Atgādinām, ka kopš martā noslēgtās Turcijas un ES vienošanās, nelegālie imigranti sāka meklēt jaunus ceļus, kā nokļūt Eiropā – kopš tā laika ar vislielāko patvēruma meklētāju pieplūdumu nākas saskarties tieši Itālijai.

TOP komentāri

  • paķeruma meklētājs
    +1 +1 0

    paķeruma meklētājs

    Par ko mēs maksājam NATO ja tas nespej nosargāt ES robežas no šiem iebrucējiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl