Šogad Eiropā ieradušies vairāk nekā 140 000 nelegālo imigrantu

5 komentāri
Šogad Eiropā ieradušies vairāk nekā 140 000 nelegālo imigrantu
ANO bēgļu aģentūra atklāj, ka lielākā daļa, vairāk nekā 110 tūkstoši bēgļu, ieradušies Itālijā, bet pārējie sasnieguši Grieķijas krastus (AP/LETA)

Eiropā šogad ieradušies jau vairāk nekā 140 tūkstoši nelegālo imigrantu, bet vēl vairāk nekā tūkstotis cilvēku ceļā uz Eiropu gājuši bojā. Tas ir uz pusi vairāk nekā pirms gada šajā pašā laika posmā.

ANO bēgļu aģentūra atklāj, ka lielākā daļa, vairāk nekā 110 tūkstoši bēgļu, ieradušies Itālijā, bet pārējie sasnieguši Grieķijas krastus. Situācija Vidusjūrā ir kritiska, un nelegālo imigrantu plūsma, iestājoties siltākam laikam, būtiski palielinās.

Bēgļu pārpildītā Itālija nosoda Eiropas Savienību, kas ignorējot aicinājumus palīdzēt un nesteidzot risināt saspringto situāciju.

ES bēgļu pārdales mehānisms nonācis strupceļā, – atsevišķas bloka dalībvalstis, piemēram Ungārija un Polija paziņojušas, ka nepakļausies Eiropas Komisijas uzspiestajam plānam pārdalīt citām dalībvalstīm 160 tūkstošus patvēruma meklētāju, kas nelegāli ieradušies Itālijā un Grieķijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl