Šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā miljons bēgļu

Komentāri
Šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā miljons bēgļu
FOTO: LETA

Šogad Eiropā ieradušies jau 1,2 miljoni patvēruma meklētāju, liecina jaunākā Eiropas Savienības (ES) ārējo robežu aģentūras Frontex publiskotā informācija.

Tas ir apmēram četras reizes vairāk nekā visa pagājušā gada laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, – lai samazinātu migrantu plūsmu, kas ierodas Itālijā un Grieķijā, Balkānu valstīs ieviesīs vēl vairākus bēgļu uzņemšanas centrus – par to vienojušies ES iekšlietu ministri.

Viņi nolēmuši, ka gan ES esošajās, gan neesošajās Balkānu valstīs izveidos vairākus centrus, kas paātrinās patvēruma atļaujas piešķiršanas izvērtēšanas procesu.

Vēl ministri nolēmuši, ka krietni jāpaātrina bēgļu pārvietošana no migrantu pārpildītās Grieķijas un Itālijas. Tas nozīmē, ka ES dalībvalstīm aktīvāk jāiesaistās bēgļu pārvietošanā un jābūt gatavām migrantu uzņemšanai.

No aptuveni 160 000 bēgļu, kurus no Grieķijas un Itālijas bija paredzēts pārvietot līdz pagājušās nedēļas beigām, uz citām ES valstīm līdz šim pārvietoti tikai nieka 150 migranti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl