Komentāri

Atlikta vienošanās par nemiernieku un civiliedzīvotāju evakuāciju no Alepo – šajā Sīrijas pilsētā atsākušās apšaudes. Ievainoti vairāki desmiti cilvēku, un notiekošais no jauna pilsētā sējis haosu – iedzīvotāji cerēja, ka varēs pamest kara nopostīto pilsētu, taču tagad atkal nonākuši neziņā, vai izdosies sagaidīt rītdienu.

Pamiers Sīrijas pilsētā Alepo nebija ilgs – pilsētas austrumos atsākušās cīņas starp kaujiniekiem un Sīrijas valdības spēkiem. Uz nezināmu laiku atlikta arī plānotā civiliedzīvotāju un nemiernieku evakuācija. Notiekošais kārtējo reizi neziņā atstājis sīriešus – sociālos tīklus pārpludinājuši Alepo iedzīvotāju uzņemtie video, kuros viņi pārējai pasaulei pauž atvadas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turcija un Sīrijas opozīcija paziņojusi, ka pamiera pārkāpšanā vainojams Sīrijas prezidenta Bašra al Asada režīms, savukārt valdība un tās sabiedrotais Krievija vaino opozīcijas spēkus. Pamieram pārtrūkstot, Sīrijas armija atsākusi militāro ofensīvu, lai iekarotu vēl pēdējās kaujinieku kontrolētās Alepo teritorijas.

Atsākušajās apšaudēs ievainoti vismaz 40 cilvēki. Taču nav precīzi zināms, cik cilvēku palikuši pilsētas ielenktajās teritorijās – lēsts, ka civiliedzīvotāju skaits varētu būt mērāms vairākos simtos tūkstošu, bet nemiernieku kļuvis mazāk.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl