2 komentāri
Sociālo tīklu lietotājus šokē būrī iespundēts un nosalšanai atstāts kucēns
Foto avots: Facebook

Sociālajā tīklā Facebook tā lietotāju sašutumu un nopēlumu izpelnījušās fotogrāfijas, kurās redzams, ka ziemas spelgonī Krievijā kāda garāmgājēja atradusi mājdzīvnieku pārvadāšanai paredzēto būrīti, kas diemžēl nebija tukšs – tajā atradās arī nu jau līdz nāvei nosalis kucēns. 

“Vēlreiz par cilvēku cinismu un dvēseles kroplumu. Šodien piepilsētā man bija šāds atradums. Nofotografēju un publicēju tādēļ, ka, iespējams, kāds atpazīs šajā nelaimīgajā suņabērnā savējo… Jau vairākas stundas lauzu galvu, lai, izskaidrotu šo rīcību – taču man tas neizdodas. [..],” raksta suņuka atradēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete, kas atradusi šo sunīti, ir līdz sirds dziļumiem šokēta, un viņa piebilst – “Cilvēkiem, kas ko tādu paveica, novēlu dzīvi beigt tāpat, kā šim sunītim.”

Dienvidsahalīnā dzīvojošās sievietes ieraksts izpelnījies jau vairāk nekā piecus tūkstošus dalījumu sociālajā tīklā Facebook.

Foto!

TOP komentāri

  • Veronika Stepe
    0 0 0

    Veronika Stepe

    Видимо повсюду мало внимания удуляется этому вопросу жестокости по отношению к живым существам, не могущим себя защитить. Эти бездушные выродки безнаказано живут среди нас. Не приходилось читать, что эти убийцы выявлены, соответственно жестоко наказаны, чтобы другим было неповадно так поступать.
  • ..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl