Šo meitenīti pielīdzina Mocartam un sauc par brīnumbērnu! Skaties VIDEO, ko viņa māk!

Komentāri

Spoža nākotne tiek prognozēta kādai 11 gadus vecai meitenei no Lielbritānijas. Viņa uzskatīta par muzikālu brīnumbērnu un pat pielīdzināta Mocartam. Neskatoties uz savu vecumu, Alma Doičere jau sākusi karjeru kā veiksmīga pianiste, vijolniece un komponiste. Pašlaik 11 gadīgā mūziķe gatavojas savas operas pirmuzvedumam Vīnē.

11 gadus vecā Alma Doičere no Lielbritānijas savu mūziķes karjeru sāka agri – jau četru gadu vecumā. Kopš tā laika viņa sevi pierādījusi kā pianiste, vijolniece un komponiste, un mūzikas pasaulē uzņemta kā brīnumbērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es melodijas dzirdu”, kamēr atpūšos. Reizēm es tās dzirdu, kad nemaz to negribu, piemēram, kad jākoncentrējas uz ko citu. Es šīs melodijas pierakstu, lai neaizmirstu,” stāsta Alma.

Pašlaik Vīnē Alma gatavojas savas pirmās operas uzvedumam – viņa sarakstījusi mūziku operai ”Pelnrušķīte”. Viņas pasakas versijā Pelnrušķīte ir komponiste, viņas pamāte – operas direktore un abas pusmāsas nešpetnas operas dīvas.

Sava talanta dēļ jaunā mūziķe jau nodēvēta par jauno Mocartu.

“Man negribas sacensties vai tikt salīdzinātai ar Mocartu. Vēsturē bija tikai viens Mocarts, un man labpatiktos būt pirmajai Almai, nevis vēl vienam Mocartam,” stāsta meitene.

Almas Doičeres radītā opera ”Pelnrušķīte” pirmizrādi piedzīvos 29. decembrī. Meitene popularitāti guvusi arī sociālajos tīklos – vietnē Youtube viņas ievietotie video skatīti trīs miljoni reižu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl