Šo meitenīti pielīdzina Mocartam un sauc par brīnumbērnu! Skaties VIDEO, ko viņa māk!

Komentāri

Spoža nākotne tiek prognozēta kādai 11 gadus vecai meitenei no Lielbritānijas. Viņa uzskatīta par muzikālu brīnumbērnu un pat pielīdzināta Mocartam. Neskatoties uz savu vecumu, Alma Doičere jau sākusi karjeru kā veiksmīga pianiste, vijolniece un komponiste. Pašlaik 11 gadīgā mūziķe gatavojas savas operas pirmuzvedumam Vīnē.

11 gadus vecā Alma Doičere no Lielbritānijas savu mūziķes karjeru sāka agri – jau četru gadu vecumā. Kopš tā laika viņa sevi pierādījusi kā pianiste, vijolniece un komponiste, un mūzikas pasaulē uzņemta kā brīnumbērns.

“Es melodijas dzirdu”, kamēr atpūšos. Reizēm es tās dzirdu, kad nemaz to negribu, piemēram, kad jākoncentrējas uz ko citu. Es šīs melodijas pierakstu, lai neaizmirstu,” stāsta Alma.

Pašlaik Vīnē Alma gatavojas savas pirmās operas uzvedumam – viņa sarakstījusi mūziku operai ”Pelnrušķīte”. Viņas pasakas versijā Pelnrušķīte ir komponiste, viņas pamāte – operas direktore un abas pusmāsas nešpetnas operas dīvas.

Sava talanta dēļ jaunā mūziķe jau nodēvēta par jauno Mocartu.

“Man negribas sacensties vai tikt salīdzinātai ar Mocartu. Vēsturē bija tikai viens Mocarts, un man labpatiktos būt pirmajai Almai, nevis vēl vienam Mocartam,” stāsta meitene.

Almas Doičeres radītā opera ”Pelnrušķīte” pirmizrādi piedzīvos 29. decembrī. Meitene popularitāti guvusi arī sociālajos tīklos – vietnē Youtube viņas ievietotie video skatīti trīs miljoni reižu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl