Komentāri
Snoudens vairs negrib slēpties Krievijā; labāk dosies uz cietumu ASV
takomabibelot/Flickr

Spiegošanā apsūdzētais bijušais ASV izlūkdienestu darbinieks Edvards Snoudens ir piekritis pārstāt slēpties Krievijā un tā vietā doties uz cietumu ASV.

Snoudens skaidro, ka viņš jau vairākkārt ir piedāvājis brīvprātīgi doties uz cietumu, taču līdz šim ASV valdība nav sniegusi savu atbildi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš stāsta, ka amatpersonas viņam apliecinājušas tikai to, ka cietumā viņš netiks spīdzināts. Citu informāciju tās nav sniegušas.

Snoudens ir kādreizējais ASV Nacionālās drošības pārvaldes analītiķis, kurš dzīvo trimdā Krievijā jau divus gadus, kopš viņš atklāja ASV un to sabiedroto izspiegošanas programmas.

ASV administrācija nodēvējusi viņu par hakeri un vainoja daudzu cilvēku dzīvību apdraudēšanā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl