Slovēnijas ārlietu ministram pēc Baltijas valstu apmeklējuma konstatēta inficēšanās ar Covid-19; Rinkēvičs atradīsies karantīnā

9 komentāri
Slovēnijas ārlietu ministram pēc Baltijas valstu apmeklējuma konstatēta inficēšanās ar Covid-19; Rinkēvičs atradīsies karantīnā
POSTIMEES / SCANPIX

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) atradīsies karantīnā pēc kontaktēšanās ar Slovēnijas ārlietu ministru Anže Logaru, kuram pēc Baltijas valstu apmeklējuma konstatēta inficēšanās ar Covid-19, sociālajā platformā “Twitter” paziņojis ministrs.

“Esam saziņā ar SPKC un veicam nepieciešamos pasākumus. Tā kā esmu atzīts par kontaktpersonu, tad atradīšos karantīnā un pienākumus veikšu attālināti,” teikts ministra ierakstā.

Lasi vēl: ”Vēlme ceļot nav apstādināma!” Pašizolācija nebiedē tūristus, nedēļas nogalē vēl divi čarterlidojumi

Līdzīgu ierakstu sociālajā platformā ievietoja Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris, kurš arī bija Latvijas delegācijas sastāvā Slovēnijas ārlietu ministra vizītes laikā Latvijā. Tāpat kā ministrs, Beķeris ir atzīts par kontaktpersonu, tādēļ atbilstoši norādījumiem viņš ievēros karantīnu un strādās attālināti, teikts viņa ierakstā.

Jau ziņots, ka Slovēnijas ārlietu ministram Anžem Logaram pēc Baltijas valstu apmeklējuma konstatēta inficēšanās ar Covid-19, piektdien paziņojusi viņa kanceleja.

Pēc tam, kad inficēšanās gadījumu skaits pēdējās nedēļas laikā vairāk nekā dubultojies, Slovēnija paziņojusi par daļējas karantīnas izsludināšanu, kas stājas spēkā sestdien.

Logars ceturtdien atgriezās no trīs dienas ilgas vizītes Baltijas valstīs, kur tikās ar saviem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas kolēģiem.

Inficēšanās viņam atklāta pēc kārtējās pārbaudes, un pagaidām ministram nav konstatēti nekādi saslimšanas simptomi.

Tomēr viņa tuvākajiem līdzstrādniekiem nāksies ievērot desmit dienas ilgu pašizolācijas režīmu.

.

9 komentāri