Slovēnija pieņems 2,5 tūkstošus imigrantu dienā

Komentāri
Slovēnija pieņems 2,5 tūkstošus imigrantu dienā
AFP/LETA

Slovēnija pieņems divarpus tūkstošus migrantu dienā, jeb par pusi mazāk nekā lūgusi tās kaimiņvalsts Horvātija.

Vairums patvēruma meklētāju, kas ierodas Slovēnijā, vēlas doties tālāk uz Austriju vai Vāciju. Taču, ja šīs valstis ierobežos uzņemamo bēgļu skaitu, bēgļi būs spiesti palikt Slovēnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slovēnijas varasiestādes to nevēlas, un tieši tāpēc nolēmušas ierobežot uzņemamo bēgļu skaitu. “Mēs nevaram pieņemt lielāku cilvēku skaitu nekā to, cik plāno turpināt savu ceļu. Ļoti neilgā laikā, iespējams, desmit dienās, Slovēnijā jau būtu 35 tūkstoši migrantu, kas ir nepieļaujami,” pauda Slovēnijas iekšlietu ministrs.

Kopš Ungārija piektdien slēdza savas robežas, Slovēnija kļuvusi par migrantu galveno ceļu uz pārējo Eiropu.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl