Skotijas ministrs referendumā aicina balsot par palikšanu ES

Komentāri
Skotijas ministrs referendumā aicina balsot par palikšanu ES
FOTO: LETA

Skotijas iedzīvotājiem ir jābalso par Lielbritānijas palikšanu Eiropas Savienībā (ES). Pretējā gadījumā valsts saskarsies ar daudz riskiem, tostarp iedzīvotāju dzīves līmeņa pasliktināšanos un pakalpojumu sadārdzināšanos, tā paziņojis Skotijas pirmais ministrs Alisdērs Alans.

Viņš arī piebilda, ka Lielbritānijas izstāšanās no ES novestu pie jauniem aicinājumiem cīnīties par Skotijas atdalīšanos no Apvienotās Karalistes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”No Eiropas esam ieguvuši virkni tiesību, tagad tas viss ir apdraudēts. Mēs to nevēlamies, tāpēc aicinu Skotijas pilsoņus balsot pret aiziešanu no Eiropas. Ja tomēr vairums nobalsos par izstāšanos, mums priekšā stāv lielas grūtības,” pauda ministrs.

Jau ziņojām, ka 23. jūnijā Lielbritānijā norisināsies referendums par izstāšanos no ES. Lielbritānijas vēlme izstāties no bloka raisījusi plašu ažiotāžu starptautiskajā sabiedrībā.

Atsevišķu valstu līderi pauduši bažas, ka Lielbritānijas piemēram var sekot arī citas ES valstis, kas nav mierā ar ES prasībām, galvenokārt bēgļu krīzes jautājumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl