Skotija patiešām varētu atdalīties no Apvienotās Karalistes, secina eksperti

Komentāri
Skotija patiešām varētu atdalīties no Apvienotās Karalistes, secina eksperti
AP/SCANPIX

Iespējamība, ka Skotija varētu atdalīties no Lielbritānijas un iestāties Eiropas Savienībā kā neatkarīga valsts, ir liela, turklāt tas varētu apgrūtināt ”Brexit” procesu – tā jaunākajā pētījumā secinājuši Edinburgas universitātes pētnieki.

Izpētīts, ka neatkarības referendumā, kas varētu notikt nākamgad, lielākā daļa skotu izvēlētos balsot par Lielbritānijas pamešanu, turklāt būtu gatavi iestāties Eiropas Savienībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tobiass Loks

Edinburgas Universitātes pētnieks

Ir liela iespēja, ka notiks vēl viens neatkarības referendums 2018. gadā. Turklāt, pieņemot, ka tajā uzvar neatkarības atbalstītāji, 2020. gadā Skotija jau būtu neatkarīga, tad pievienošanās Eiropas Savienībai notiktu 2023. vai 2024 .gadā. Lielais jautājums ir – kas notiks pa vidu.

Vairums skotu – 62% – “Brexit” referendumā balsoja par palikšanu Eiropas Savienībā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl