Skotija apsver iespēju atdalīties no Lielbritānijas

Komentāri
Skotija apsver iespēju atdalīties no Lielbritānijas
FOTO: SCANPIX

Par spīti Brexit referenduma iznākumam, Skotija darīs visu, lai paliktu Eiropas Savienībā (ES) – tā paziņojusi Skotijas premjerministre Nikola Stērdžena.

Vairums skotu referendumā balsojuši par palikšanu ES. Stērdžena akcentējusi, ka vajadzības gadījumā Skotija būtu gatava rīkot jaunu neatkarības referendumu par atdalīšanos no Lielbritānijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan Skotija, gan Ziemeļīrija 23. jūnija referendumā pārliecinoši nobalsoja par palikšanu ES. Tas radījis bažas par Lielbritānijas šķelšanos.

Lielbritānijas izstāšanās no ES šonedēļ būs galvenais apspriežamais temats vairākās amatpersonu sanāksmēs. Šodien Berlīnē paredzēta Vācijas, Francijas un Itālijas līderu tikšanās.

Sanāksmi pēc Brexit referenduma rezultātu uzzināšanas sasaukusi Vācijas kanclere Angela Merkele. Kopā ar Francijas prezidentu Fransuā Olandu, Itālijas premjeru Mateo Renzi un Eiropadomes priekšsēdētāju Donaldu Tusku plānots spriest par Lielbritānijas izstāšanās izraisītajām sekām un Eiropas Savienības turpmāko rīcību.

Tikšanās būs kā iesildīšanās rīt gaidāmajai ES valstu līderu ārkārtas plenārsesijai Briselē. Arī tajā paredzēts analizēt referenduma iznākumu un lemt par turpmāko rīcību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl