Skolotājas vīrs sarīko apšaudi skolā ASV! Trīs bojāgājušie

Komentāri

Bruņotā apšaudē skolā ASV Kalifornijas štata pilsētā Sanbernardīno nogalināti trīs cilvēki, bet vēl viens smagi ievainots. Šaušana notikusi skolas klasē, un policija notikušo izskata kā slepkavību un pašnāvību.

Apšaudē gājuši bojā divi pieaugušie, ieskaitot skolotāju, un astoņus gadus vecs skolēns. Vēl viens skolēns ar smagām traumām atrodas slimnīcā. Policija atklāj, ka uzbrukumu sarīkojis skolotājas vīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: apšaude ASV

Pārējie skolas skolēni evakuēti uz citu skolu. Policija turpina izmeklēšanu, bet šobrīd zināms, ka notikušais netiek saistīts ar terorismu.

Atgādinām, ka 2015. gada 2. septembrī bruņotā apšaudē turpat Sanbernardīno pilsētiņā tika noslepkavoti 14 cilvēki, bet vēl 21 ievainots. Tas atzīsts par asiņaināko uzbrukumu ASV teritorijā kopš 2001. gada 11. septembra.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl