Skolotājas vīrs sarīko apšaudi skolā ASV! Trīs bojāgājušie

Komentāri

Bruņotā apšaudē skolā ASV Kalifornijas štata pilsētā Sanbernardīno nogalināti trīs cilvēki, bet vēl viens smagi ievainots. Šaušana notikusi skolas klasē, un policija notikušo izskata kā slepkavību un pašnāvību.

Apšaudē gājuši bojā divi pieaugušie, ieskaitot skolotāju, un astoņus gadus vecs skolēns. Vēl viens skolēns ar smagām traumām atrodas slimnīcā. Policija atklāj, ka uzbrukumu sarīkojis skolotājas vīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: apšaude ASV

Pārējie skolas skolēni evakuēti uz citu skolu. Policija turpina izmeklēšanu, bet šobrīd zināms, ka notikušais netiek saistīts ar terorismu.

Atgādinām, ka 2015. gada 2. septembrī bruņotā apšaudē turpat Sanbernardīno pilsētiņā tika noslepkavoti 14 cilvēki, bet vēl 21 ievainots. Tas atzīsts par asiņaināko uzbrukumu ASV teritorijā kopš 2001. gada 11. septembra.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl