Komentāri
Stokholmā notiekošais protests pret bēgļiem beidzas ar arestiem
Foto: EPA / LETA

Zviedrijas policija veikusi vairākus arestus pēc protesta akcijas, kas vērsta pret imigrantiem. Tā notika sestdienas vakarā – dienu pēc tam, kad melnos apģērbos un maskās tērpti cilvēki Stokholmā izdalīja skrejlapas, kurās draudēts uzbrukt migrantu jauniešiem, kas klejo pa ielām.

Šobrīd nav zināms, cik daudz migrantu ir cietuši. Tikmēr vakar notikušajā protesta akcijā piedalījās apmēram 100 demonstrantu. Daudziem bija rokās Zviedrijas karogi un plakāti, kuros pausts nosodījums Zviedrijas premjeram Stefanam Lēvenam un pieprasīta viņa atkāpšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notiekošo uzraudzīja policija, jo turpat netālu apmēram 200 cilvēki pulcējās, lai paustu atbalstu migrantiem. Tiek ziņots, ka abu pasākumu dalībnieku vidū izcēlušies arī kautiņi un vairāki cilvēki esot aizturēti. Incidents atspoguļo augošo spriedzi par imigrācijas jautājumu Zviedrijā, kas pērn uzņēma 163 tūkstošus patvēruma meklētāju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl