Skaudra statistika: izolācijas laikā pasaulē pieaug vardarbības gadījumu skaits ģimenēs

Lielā daļā pasaules valstu šobrīd spēkā visdažādākie pārvietošanās ierobežojumi. Cilvēki spiesti daudz laika pavadīt dzīvesvietā. Tas izgaismo arī kādu specifisku problēmu. Latvijā nav daudz statistikas par to, taču informācija no citām valstī liecina, ka pieaug vardarbības gadījumi ģimenē. Ja agresijas problēma mājās ir, tad upuriem šajos apstākļos vairs nav kur sprukt.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

  • S

    S

    Vecāki agrāk savus bērnus redzēja dažas stundas un bieži dzirdēja viņu teikto par cietsirdīgajiem skolotājiem, vardarbīgajiem klases biedriem utt.Tagad, esot mēnesi pa lielam visu dienu kopā, redz savējo "baltumu un pūkainumu".Tas ir viens iemesls.Otrs-starp viru un sievu arī izzudusi pauze-darbalaiks, kad varēja "atpūsties" vienam no otra.Bija boss vai padotais, uz kuru varēja izlādēt savas emocijas, nu paliek mājas.
  • spriidiic

    spriidiic

    Vecākiem pašiem tagad ir jātiek galā ar ,,bērniņiem,, . Vecāki tos ,,reizēm,, fiziski ietekmē , tā virzot tuvāk jēgai un sajēgai . ,,Bērniņiem ir zināms , kur jāzvana ... .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!