Komentāri

Katrs, kam ir slinkums aiziet pēc pudeļu attaisāmā, var atvērt alus pudeli ar teju jebkuru cietu priekšmetu, kas pagadās pa rokai, tostarp lineālu. Taču daži Šveices namdari pamanījušies ar lineālu atvērt piecas pudeles vienlaikus.

Dažiem ģeniāliem video nav nepieciešams nedz tulkojums, nedz plašāki paskaidrojumi – tieši tāpēc šis amatieru video kļuvis par kārtējo interneta sensāciju. Tajā redzams, kā ar lineālu meistarīgi tiek atvērtas piecas alus pudeles vienlaikus. Seši vīri, piecas pudeles alus un viens maģisks brīdis.

Klips gan uzņemts jau aprīlī, kad tajā redzamie namdari, ģērbušies vietējos tautas tērpos, svin kopīgiem spēkiem uzceltas mājas pabeigšanu. Triks ar piecu alus pudeļu atvēršanu, pateicoties sociālajiem tīkliem, drīz vien pāršalcis visu Šveici un kļuvis populārs arī aiz tās robežām.

Skaties video:

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl