Komentāri

Katrs, kam ir slinkums aiziet pēc pudeļu attaisāmā, var atvērt alus pudeli ar teju jebkuru cietu priekšmetu, kas pagadās pa rokai, tostarp lineālu. Taču daži Šveices namdari pamanījušies ar lineālu atvērt piecas pudeles vienlaikus.

Dažiem ģeniāliem video nav nepieciešams nedz tulkojums, nedz plašāki paskaidrojumi – tieši tāpēc šis amatieru video kļuvis par kārtējo interneta sensāciju. Tajā redzams, kā ar lineālu meistarīgi tiek atvērtas piecas alus pudeles vienlaikus. Seši vīri, piecas pudeles alus un viens maģisks brīdis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Klips gan uzņemts jau aprīlī, kad tajā redzamie namdari, ģērbušies vietējos tautas tērpos, svin kopīgiem spēkiem uzceltas mājas pabeigšanu. Triks ar piecu alus pudeļu atvēršanu, pateicoties sociālajiem tīkliem, drīz vien pāršalcis visu Šveici un kļuvis populārs arī aiz tās robežām.

Skaties video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl