Skaties! Igaunija un Lietuva pārsteidz ar īpaši krāšņām un interesantām Ziemassvētku eglēm

Komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem, svētku noskaņās ietērpjas arī pilsētas. Un viens no galvenajiem ”atribūtiem” bez kā nu Ziemassvētki nekādi nevar iztikt , protams, ir grezni izrotātas egles un eglītes. Nākamajā sižetā piedāvājam palūkoties, ar kādām svētku eglēm iedzīvotāji šogad tiek priecēti Lietuvas un Igaunijas pilsētās.

Lietuvā īpaši skaistas Ziemassvētku egles slejas visās lielākajās pilsētās – Viļņā, Klaipēdā un Kauņā. Taču šogad īpašs pārsteigums sarūpēts ostas pilsētā Klaipēdā. Tur, blakus grezni izrotātajai lielajai eglei, slejas arī milzīga – vairāk nekā 10 metrus plata un 6 metrus augsta – sniega bumba. Tās iekšpusē lido sniegpārsliņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Kauņā, centrālā Ziemassētku egle veidota no divām daļām. Augšējo veido apmēram 40 mazas eglītes vienkopus, egles apakšā – karuselis ar duci zirdziņiem, kas īpaši iepriecina bērnus.

Bet Lietuvas galvaspilsētā Viļņā tradicionāli no meža atvesto zaļo egli, šogad aizvieto milzīga, elektroniska svētku egle zilganā krāsā. Kas īpaši skaisti mirdz diennakts tumšajā laikā. Arī Igaunijas lielākās pilsētas piedomājušas pie īpaši interesantām svētku eglēm. Kamēr daļa no tām ieturētas tradicionālā stilā, un slejas gan pilsētu laukumos, gan baznīcās, tikmēr jau pēdējos trīs gadus pārsteigumu sagādā Igaunijas pilsēta Rakvere. Arī šogad pilsētiņas centrā uzbūvēta unikāla – alternatīva Ziemassvētku eglīte.

Savukārt Rīgā iedegtas nu jau vairāk nekā trīs lielās svētku egles. Viena no centrālajām atrodas Doma laukumā, tur pat kur Ziemassvētku tirdziņš, kas pulcē arī gana daudz tūristu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl