Komentāri
Skaties FOTO! Vācijā tiek ielādēta militārā tehnika, ko sūtīs uz Lietuvu

Vācijas pilsētā Grafenvērā janvāra pēdējās dienās notiek rosība – Vācijas armija Bundesvērs sagatavo militāro tehniku, kas paredzēta nosūtīšanu uz Lietuvu, Ruklu.

Tāpat 1. februārī Lietuvas Kauņas rajona Karmēlavas lidostā trešdien divās lidmašīnās ieradīsies aptuveni 140 Vācijas karavīru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā laikā no 1. līdz 10. februārim Lietuvā ieradīsies aptuveni 450 karavīri un apmēram simts dažādas militārās tehnikas vienību, ieskaitot tankus “Leopard 2” un kājnieku kaujas mašīnas “Marder”.

Pērnvasar NATO Varšavas samitā tika nolemts dislocēt katrā Baltijas valstī un Polijā pa bataljona lieluma kaujas vienībai, lai palīdzētu novērst Krievijas draudus pēc Krimas aneksijas un militāra atbalsta prokrieviskajiem separātistiem Ukrainas austrumos.

Skaties FOTO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl