Komentāri
Skandāls šaha pasaulē! Šahists krāpjas, izmantojot Morzes kodu
Foto: Chris Preen/Flickr

Vienā no “sēdošajiem” sporta veidiem – šahā – noticis skandāls. Proti, kāds Itālijas šaha spēlētājs izraidīts no prestiža valsts turnīra, jo atklājies, ka viņš krāpies, izmantojot Morzes kodu.

Turnīra pārstāvjiem radušās aizdomas tad, kad Arkandželo Rikardi pēkšņi sāka negaidīti labi veikties. Viņš bija ierindojies tikai 50 000. vietā pasaulē labāko šaha spēlētāju rangā, bet negaidīti sāka uzveikt daudzkārt par sevi labākus spēlētājus. Tad arī atklājās, ka viņš daudz mirkšķina ar aci un vienu roku turēja ieslēptu padusē.

Tiek uzskatīts, ka 37 gadus vecajam spēlētājam kaklā karājās kamera, ar kuras palīdzību viņš nosūtīja informāciju datorprogrammai, kas atpakaļ pareizās atbildes sūtīja ar Morzes kodu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl