Skandāls Krimā: Putins ar Berluskoni iztukšojuši ļoti reta vīna pudeli

1 komentārs

Ukrainas prokuratūra cēlusi apsūdzības pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un bijušo Itālijas valsts galvu Silvio Berluskoni par visai neierastu noziegumu – 240 gadus veca vīna dzeršanu vienā no slavenākajam Krimas vīna pagrabiem.

Putins ar savu seno draugu Berluskoni pagājušonedēļ apmeklēja Krimu un viesojās arī pussalas slavenākajā Massandras vīna darītavā. Tā bija Ukrainas valdības īpašums līdz Krievija pēc Krimas aneksijas to pērn nacionalizēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīna pagrabos glabājas 200 gadu veci vīni un šeriji, kuru cena sasniedz pat 50 000 dolārus. Viena šādu retumu nobaudīja arī Berluskoni un Putins, par ko abiem degustētājiem tagad celtas apsūdzības Ukrainā.

Pēc Ukrainas likuma, šī vīna pārdošana vai lietošana iespējama tikai ar īpašu Ukrainas prezidenta dekrētu. Apsūdzības celtas arī vīna darītavas saimniecei. Viņa ir arī vietējās varas pārstāve, kas savulaik atbalstīja pussalas aneksiju.

Skaties video!

TOP komentāri

  • kresiite
    0 0 0

    kresiite

    Kāda jēga dzert vecu vīnu, tāpat ne gudrāki, ne viedāki nekļūsiet! Baigais sasniegums!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl