Skandāls katoļu baznīcā – pāvestam tuvu stāvošs kardināls apsūdzēts pedofilijā

3 komentāri

Jauns skandāls katoļu baznīcā. Pāvesta galvenais finanšu konsultants, Vatikāna finanšu ministrs Džordžs Pells apsūdzēts pedofilijā. Viņam nāksies atbildēt Austrālijas tiesas priekšā. Visas apsūdzības kardināls stingri noliedz.

Šodien katoļi visā pasaulē svin apustuļu Pētera un Pāvila svētkus. Ar lielu vērienu svētā mise, bez šaubām, norisinājās Vatikānā, taču tur šoreiz vairāk uzmanības bija pievērsts nevis klātesošajiem, bet tieši otrādi – tiem, kuri nebija ieradušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kardināls Džordžs Pells atprasījies no saviem tiešajiem pienākumiem, lai gatavotos pēc divām nedēļām Austrālijā, Melburnā, gaidāmajai tiesai. Viņu apsūdz pedofilijā, taču kardināls apsūdzības noliedz un pat saka, ka gaidot tiesas dienu.

“Šīs apsūdzības izmeklētas jau divu gadu garumā. Gaidu, kad beidzot pienāks tiesas diena! Esmu nevainīgs. Apsūdzības ir nepatiesas. Pat doma par seksuālo vardarbību man ir pretīga,” citēts Pells.

Detaļās apsūdzības nav skaidrotas, vien tas, ka 76 gadīgajam garīdzniekam tās celtas par senākiem notikumiem. Viņš ir visaugstākā Vatikāna amatpersona, kam izvirzīta apsūdzības pedofilijā.

Tas met ēnu arī uz pašu pāvestu, kurš solījis īpaši asi vērsties pret šo sērgu, kas jau gadsimtiem slēpusies aiz baznīcas sienām. Pella tiesa Austrālijā paredzēta 18. jūlijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl