Komentāri
Skandāls ASV: ir notikusi īpaši slepenu valdības materiālu zādzība

Apsūdzības par īpaši slepenu valdības materiālu zādzību izvirzītas ASV Nacionālās drošības pārvaldes darbiniekam Tomasam Mārtinam. Par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem agrāk pasaules uzmanību izpelnījās Edvards Snoudens.

Drošības pārvaldes darbinieks Tomass Mārtins strādājis turpat, kur pašlaik Krievijā bēguļojošais Snoudens. Iespējams, Mārtins piesavinājies slepenus kodus, kas ļauj uzlauzt citu valstu datorsistēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar to palīdzību var ielauzties un izspiegot ārvalstu tīklus. Pie Mārtina tika atrasta un konfiscēta īpaši slepena informācija. Viņš apcietināts, kad izmeklētāji konstatējuši informācijas noplūdi publiskajā telpā. Notiesāšanas gadījumā viņam draud vairāk nekā desmit gadu ilgs cietumsods par valsts noslēpuma nopludināšanu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl