Komentāri
Skandāls ASV: ir notikusi īpaši slepenu valdības materiālu zādzība

Apsūdzības par īpaši slepenu valdības materiālu zādzību izvirzītas ASV Nacionālās drošības pārvaldes darbiniekam Tomasam Mārtinam. Par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem agrāk pasaules uzmanību izpelnījās Edvards Snoudens.

Drošības pārvaldes darbinieks Tomass Mārtins strādājis turpat, kur pašlaik Krievijā bēguļojošais Snoudens. Iespējams, Mārtins piesavinājies slepenus kodus, kas ļauj uzlauzt citu valstu datorsistēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar to palīdzību var ielauzties un izspiegot ārvalstu tīklus. Pie Mārtina tika atrasta un konfiscēta īpaši slepena informācija. Viņš apcietināts, kad izmeklētāji konstatējuši informācijas noplūdi publiskajā telpā. Notiesāšanas gadījumā viņam draud vairāk nekā desmit gadu ilgs cietumsods par valsts noslēpuma nopludināšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl