Komentāri
Skandāls ASV: ir notikusi īpaši slepenu valdības materiālu zādzība

Apsūdzības par īpaši slepenu valdības materiālu zādzību izvirzītas ASV Nacionālās drošības pārvaldes darbiniekam Tomasam Mārtinam. Par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem agrāk pasaules uzmanību izpelnījās Edvards Snoudens.

Drošības pārvaldes darbinieks Tomass Mārtins strādājis turpat, kur pašlaik Krievijā bēguļojošais Snoudens. Iespējams, Mārtins piesavinājies slepenus kodus, kas ļauj uzlauzt citu valstu datorsistēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar to palīdzību var ielauzties un izspiegot ārvalstu tīklus. Pie Mārtina tika atrasta un konfiscēta īpaši slepena informācija. Viņš apcietināts, kad izmeklētāji konstatējuši informācijas noplūdi publiskajā telpā. Notiesāšanas gadījumā viņam draud vairāk nekā desmit gadu ilgs cietumsods par valsts noslēpuma nopludināšanu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl