Komentāri
Skandāls ASV: ir notikusi īpaši slepenu valdības materiālu zādzība

Apsūdzības par īpaši slepenu valdības materiālu zādzību izvirzītas ASV Nacionālās drošības pārvaldes darbiniekam Tomasam Mārtinam. Par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem agrāk pasaules uzmanību izpelnījās Edvards Snoudens.

Drošības pārvaldes darbinieks Tomass Mārtins strādājis turpat, kur pašlaik Krievijā bēguļojošais Snoudens. Iespējams, Mārtins piesavinājies slepenus kodus, kas ļauj uzlauzt citu valstu datorsistēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar to palīdzību var ielauzties un izspiegot ārvalstu tīklus. Pie Mārtina tika atrasta un konfiscēta īpaši slepena informācija. Viņš apcietināts, kad izmeklētāji konstatējuši informācijas noplūdi publiskajā telpā. Notiesāšanas gadījumā viņam draud vairāk nekā desmit gadu ilgs cietumsods par valsts noslēpuma nopludināšanu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl