Komentāri
Skandalozais ASV prezidenta kandidāts Tramps britu parlamentā nodēvēts par “idiotu”
Foto: AFP / LETA

Noslēgušās Lielbritānijas parlamenta debates par jautājumu, vai politiķim un nekustamo īpašumu magnātam Donaldam Trampam liegt iebraukt Apvienotajā Karalistē.

Debates ilgušas trīs stundas un izvērsušās par spraigu diskusiju. Parlamentārieši nav skopojušies necenzētiem vārdiem, izsakot savu viedokli par pretrunīgi vērtēto politiķi. Vairāki viņu nodēvējuši par idiotu un lietojuši dažādus citus apvainojošus britu žargona vārdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr galējais lēmums par to, vai Trampam liegt iebraukt Lielbritānijā ir iekšlietu ministres Terēzas Mejas rokās. Viņa Trampa izteikumus vērtējusi, kā šķelšanos veicinošus un nepareizus. Taču oficiāls lēmums vēl nav pieņemts. Lielbritānijā jau iepriekš liegts iebraukt vairākām “naida runā” apsūdzētām personām.

Foto: protesti pret Donaldu Trampu

Taču daudzus uztrauc, ka Trampam varētu tikt piešķirts īpašs statuss un viņa izvērtēšana nebūs taisnīga, jo, liedzot Trampam iebraukt Lielbritānijā, briti varētu zaudēt simtiem miljonu mērāmās investīcijas, ko pretrunīgi vērtētais ASV politiķis bija plānojis investēt savos īpašumos Skotijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl