Komentāri
Skandalozā WikiLeaks dibinātāja Asanža kaķēnam – savs Twitter konts
Reuters/Scanpix

Interneta aktīvista un vietnes WikiLeaks dibinātāja Džuliana Asanža bērni uzdāvinājuši viņam kaķēnu. Dzīvnieciņam ieviests arī pašam savs profils mikroblogošanas vietnē Twitter – Embassy Cat. 

Kā vēsta ārvalstu mediji, tostarp Sky News, kaķēns 44 gadus vecajam Austrālijas pilsonim Asanžam uzdāvināts kādā īpašā gadadienā – jūlijā apritēs četri gadi, kopš viņš uzturas Ekvadoras vēstniecībā Londonā.

Asanža dibinātā vietne WikiLeaks 2010. gadā publicēja simtiem tūkstošu slepenu ASV diplomātiskās un militārās sarakstes dokumentu. Kamēr vieni Asanžu uzskata par provokatoru un interneta teroristu, citi nominējuši viņu Nobela Miera prēmijai.

Foto: Džulians Asanžs ar savu kaķēnu

Vēstniecības kaķēna ikdiena Twitter

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl