Komentāri
Skandāli sagrāvuši Trampa izredzes kļūt par ASV prezidentu, prognozē bukmeikeri
FOTO: LETA

ASV prezidenta vēlēšanas kļuvušas par kompromātu sacensību, kurās Trampa skandāli pēdējā laikā nomāc Hilarijas Klintones nu jau gandrīz piemirsto bezatbildīgo klasificētas informācijas uzglabāšanu privātā serverī.

Kopš ziņu virsrakstos dominē pārmetumi Donaldam Trampam par seksuālu uzmākšanos vairākām sievietēm, Hilarijas Klintones izredzes uzvarēt ASV prezidenta vēlēšanās sasniegušas savu augstāko punktu. Triobet bukmeikeri Klintones uzvaru novērtējuši ar 85% varbūtību.

Jau pēc pirmajām prezidenta kandidātu debatēm 2. Septembrī Demokrātu partijas kandidātes Hilarijas Klintones kampaņa sāka pakāpeniski palielināt pārsvaru pār savu oponentu no Republikāņu partijas Donaldu Trampu. Tomēr tieši 7.oktobris kļuva par izšķirošu datumu.

Laikraksts Washington Post savā mājas lapā publicēja video materiālu, kurā Donalds Tramps dzirdams vulgāri izsakoties par sievietēm, uzsverot, ka slavenības statuss ļauj Trampam pat nepazīstamām sievietēm “darīt jebko”. Tas licis no Trampa novērsties vairākiem ietekmīgiem Republikāņu partijas pārstāvjiem.

Lai gan Tramps šobrīd cenšas atgaiņāties no pārmetumiem, saucot sevi par liberālo mediju upuri un mēģinot uzmanību pārcelt uz Klintones vīra Bila pagātnes grēkiem, “Triobet” bukmeikeru vērtējumā skandāli saistībā ar Trampa seksuāli agresīvo uzvedību izrādīsies par beigu sākumu ekscentriskā miljardiera savādajai politiskajai karjerai. Vienīgi jauni, tik pat skandalozi fakti vai materiāli par Klintoni varētu Trampam dod iespēju atgūties.

Par Trampa sabiedroto Klintones kompromātu meklēšanā kļuvis Wikileaks vadītājs Džulians Asanžs, publicējot Klintones e-pastu sarakstes. Tomēr līdz šim tajās uzpeldējuši tikai pāris neērti izteikumi vai atšķirīga pieeja dažādām auditorijām, kas Klintones pretinieku ieskatā pierāda viņas samākslotību un liekulību. Ar to gan būs par maz, lai ASV vēlētājs spētu pievērt acis pret Trampa seksismu.

Trampa kampaņas glābšanai arī atlicis gaužām maz laika – aptuveni pusmēnesis. Tas liek domāt, ka Klintones pagātnē trūkst nezināmu un pietiekami skandalozu faktu, lai mainītu kampaņas dinamiku, jo pretējā gadījumā tie jau būtu nākuši gaismā. Tādēļ Triobet bukmeikeri iespējai, ka Donalds Tramps varētu kļūt par nākamo ASV prezidentu atvēlējuši vien 15% varbūtību. Tiesa, Trampa pārliecinošā uzvara cīņā par Republikāņu partijas nomināciju pierādīja, ka arī ASV stabilā demokrātija ir spējīga uz pārsteigumiem.

Triobet ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem Baltijas valstīs ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem. Triobet zīmols pieder Stokholmas fondu biržā kotētajai Betsson AB, kas ir viens no pasaules līderiem interneta azartspēļu nozarē. Triobet darbību Latvijā uzrauga Latvijas Republikas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija. Triobet atbalsta azartspēļu atbildīgu spēlēšanu un aicina nepārkāpt robežu, kad tās pārstāj būt par izklaidi.

Lasi vēl