5 komentāri

Austrumeiropa pazaudējusi kauna sajūtu – šāds komentārs par vairāku valstu nesolidāro nostāju bēgļu jautājumā, raksta vācu izdevums Die Welt. Šis nav vienīgais Eiropas valstu medijs, kas asi kritizē šādu Austrumeiropas valstu nostāju.

Rakstā medijā Die Welt gan vairāk tiek kritizēta Polija un Ungārija, tomēr pārmetumi tiek arī pārējām Austrumeiropas valstīm, kas 2004. gadā pievienojās Eiropas Savienībai (ES), slavējot Rietumu vērtības, un desmit gadus baudīja Eiropas naudas labumus, bet tagad bez emocijām atsaka palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austrumeiropas kaunināšanu turpina arī angļu medijs Daily Mail, kas vērš uzmanību, ka skaļākos iebildumus pret bēgļu uzņemšanu izsaka valstis, kuru pašu iedzīvotāji ir gadiem migrējuši uz Lielbritāniju un citām valstīm un tur uzsākuši jaunas dzīves.

Jau ziņojām, ka Latvijai papildus būtu jāuzņem 526 bēgļi un šobrīd to atbalsta tikai koalīcijā esošā Vienotība. Pārējās partijas to noraidījušas. Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pat grib, lai Latvijai bēgļu uzņemšanu Eiropa uzliek ar direktīvu.

Jau ziņojām, ka bēgļu krīzes ietekmē Vācija lēmusi ieviest robežkontroli. Šāds Vācijas lēmums ir viena no patlaban aktuālākajām tēmām Latvijas sociālajos tīklos. Tiek atzīts, ka šāds lēmums nav negaidīts un ir diezgan likumsakarīgs.

Tāpat uzmanības centrā ir Latvijas politiķu nespēja nonākt pie vienotas pozīcijas bēgļu uzņemšanas jautājumā, un tiek kritizēta vakarā izskanējušā vēsts, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis nedosies uz Eiropas Savienības sanāksmi, kur tiks lemts par bēgļu sadali. Šāda rīcība tiek uztverta arī kā izvairīšanās no atbildības.

Skaties video!

TOP komentāri

 • bēglis
  +1 +1 0

  bēglis

  Bēgļi nepatīk palikušajiem,ne jau aizbraukušajiem. Bēglim nav nacionalitātes tā ir persona kura negrib cīnīties par savu valsti un paša tiesībām ,bet uzdzīvot uz citu izcīnītās brīvības un sakārtototas ekonomikas rēķina. Tādi ir gan latvieši gan sīrieši.
 • Sofija
  +1 +1 0

  Sofija

  Nepateicīgie latvieši... paši brauc lasīt sēnes un zemenes uz angliju un īriju, un paši grib eiropas naudu, kad ceļi ir jālabo un jaunas mājas jābūvē.. SOLIDARITATE!!!
 • ES
  0 0 0

  ES

  Redzēju TV vienu kundzīti no Lielbritānijas, kas tur dzīvo jau nez cik gadus, bet rokām un kājām PRET iebraucējiem Latvijā.Suns uz siena kaudzes, pašai nevajag, citiem nedod.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl