Skaistumkonkurss ”Miss America” notiks Krievijas anektētajā Krimas pussalā

Pievienot komentāru
Skaistumkonkurss ”Miss America” notiks Krievijas anektētajā Krimas pussalā
FOTO: SCANPIX

Ar skandalozu paziņojumu nākuši klajā skaistumkonkursa ”Miss America” rīkotāji.  Nākamais skaistumkonkurss notiks Sevastopolē, Krievijas anektētajā Krimas pussalā.

”Miss America” rīkotāju paziņojums tika uzņemts ar pozitīvām emocijām Krievijā, kas sola sarīkot atmiņā paliekošu šovu Melnās jūras piekrastes pilsētā. Tomēr Savienotajās Valstīs gaidāmā pašmāju skaistumkonkursa migrācija daudziem nav saprotama. Pasākuma rīkotājs gan norāda, ka skaistumkonkursam nav nekāda sakara ar politiku.

”Bija iebildumi, taču tie pārsvarā nāca no Ukraiņiem, kas dzīvo ASV. Tādējādi pagaidām šie ir subjektīvi un ļoti personiski ukraiņu imigrantu viedokļi. Ko par to teiks vēlāk – to es nevaru pareģot. Redzēsim,” paziņojis skaistumkonkursa rīkotājs Deivids Marmels.

Krievija anektēja Krimu martā, pēc tam kad prorietumniecisko demonstrantu protesti noveda pie Maskavai draudzīgā prezidenta Viktora Janukoviča gāšanas. Rietumvalstis nosodīja šo soli, ieviešot sankcijas pret Maskavu, kas tiek vainota arī ukrainas separātistu kustības atbalstīšanā. Tomēr skaistumkonkursa rīkotāju tas neuztrauc.

Skaistumkonkursā piedalīsies 51 precēta amerikāņu sieviete un tikpat liels skaits sieviešu no Krievijas. Iniciatīva par kopīga skaistumkonkursa rīkošanu izskanēja jau pirms 25 gadiem, kad to konkursa rīkotājiem izteica toreizējā – Padomju Savienība.