Šis vīrietis iznāca no cietuma pēc 44 gadiem un ir šokā par tagadējo pasauli…

Pievienot komentāru
Šis vīrietis iznāca no cietuma pēc 44 gadiem un ir šokā par tagadējo pasauli…
Foto: Ekrānuzņēmums

Pēc 44 gadu pavadīšanas ieslodzījumā vīrs vārdā Otis Džonsons ir atklājis pavisam jaunu pasauli.

1975. gadā viņš tika saukts pie kriminālatbildības par slepkavības mēģinājumu pret policistu. Pēc teju pusgadsimta cietuma kamerā Džonsons atgriezās sabiedrībā un sarunā ar Al Jazeera dalījās savos iespaidos par 21. gadsimta dzīvi.

“Reklāmas logos? Es neko tādu neesmu redzējis,” pirmajos iespaidos pēc iznākšanas brīvībā dalās Džonsons. Pēc atgriešanās Taimskvērā nu jau 69 gadus veco kungu visvairāk pārsteidzis tas, ka iedzīvotāji iet pa ielu un sarunājas paši ar sevi.

“Ieskatījos ciešāk un redzēju, ka viņiem ir austiņas. [..] Un tad es nodomāju – vai tiešām visi ir kļuvuši par slepenajiem aģentiem? [..] Turklāt daži cilvēki nemaz neskatās, kurp iet… Es mēģināju saprast, kā tas ir iespējams – iet un runāt pa telefonu, nemaz neskatoties uz ceļu.”

Foto

Džonsonu pamatīgi pārsteidzis arī veikalu piedāvājums, kas salīdzinājumā ar viņa jaunības gadiem ir pilnībā izmainījies – plauktos atrodami dažādi krāsaini produkti, un viņš atzīt, ka ik pa laikam izmēģina kādu no tiem tikai tāpēc, ka tas izskatās interesanti. Sirmajam kungam par prieku viņa iecienītais zemesriekstu sviests Skippy ir saglabājies vēl kopš 60. gadiem.

Skaties video