Sirsnīgi foto! Londonas zoodārzā notiek ikgadējā dzīvnieku skaitīšana

0 Komentāru
Sirsnīgi foto! Londonas zoodārzā notiek ikgadējā dzīvnieku skaitīšana

Latvijā pēc senāka teiciena cāļus skaita rudenī, bet Londonas zoodārza iemītnieku uzskaite jāveic jau tagad – gada sākumā. Tur dzīvnieku inspektori veic  kustoņu apskati un pārbauda, vai neviens nav aizklīdis.

Dzīvnieku saskaitīšana  nav nekāda pastaiga parkā. Lielajā zoodārzā ir vairāk nekā 18 tūkstoši iemītnieku, pārstāvot 712 dažādas sugas. Uzskaite notiek ik gadu un zvēru dārza auditu  inspektori uztver ļoti nopietni. tomēr arī ar zināmu humora devu

Radot azartisku atmosfēru, esot vieglāk paveikt grūto uzdevumu. Bieži vien lielas grūtības sagādā pāris desmitu govju saskaitīšana ganību laukā, taču šeit kopējiem jāuzskaita visapkārt lēkājošie pingvīni. Vietējie surikati, šķiet, skaitītājus uzskata par liekiem, un uz skaitīkļiem paši paveic pinķerīgo uzdevumu.

Foto

Aizvadītajā gadā zvēru saime un kopēji sagaidījuši divus jaunpienācējus, par kuriem īpaši priecīgi bijuši apdraudēto sugu aizstāvji. Zoodārzā piedzimuši divi tīģerēni, kuri jau labi iejutušies starp lielākajiem sugas brāļiem. Tomēr, domājams, ka viņi paši gaida lielāku ģimenes pieaugumu, jo uzskaites lapa balto ilkņu īpašniekiem, nepavisam nepatīk.

0 Komentāru