Komentāri
Sīrijas miera sarunu pirmais raunds: karojošo pušu attiecībās panākts daļējs progress
Foto: AFP / LETA

Noslēdzies pirmais raunds sarunās par mieru Sīrijā, kurās pirmo reizi piedalījās visu galveno konfliktā iesaistīto valstu pārstāvji.

Lai meklētu politisko atrisinājumu Sīrijas pilsoņu karam, pie viena galda bija sēdušies 17 valstu pārstāvji, tostarp no ASV un Krievijas. Taču Sīrija pati sarunās nav pārstāvēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Francijas ārlietu ministrs pēc tikšanās paziņoja, ka ir panākta vienošanās par vairākiem punktiem, kā panākt mieru Sīrijā. Tomēr ir saglabājušās arī domstarpības, īpaši par to, cik ilgi būtu pieļaujama Sīrijas prezidenta Bašara al Asada palikšana amatā. Sarunas tiks turpinātas pēc divām nedēļām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl