Sīrijā pusnaktī stāsies spēkā pamiers, paziņojis Putins

Komentāri

Šonakt pusnaktī Sīrijā beidzot varētu iestāties pamiers – par to paziņojis Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Saskaņā ar Putina teikto vairākus gadus ilgušajā konfliktā iesaistītās puses ir parakstījušas trīs dokumentus. Pirmais ir par pamieru starp Sīrijas valdību un nemierniekiem. Otrais apraksta mehānismus, kā pamiera ievērošana tiks kontrolēta. Savukārt trešais ir paziņojums, ka iesaistītās puses ir gatavas uzsākt miera sarunas, kuras tikšot rīkotas Kazahstānā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Putins uzsvēris, ka vienošanās panākta pēc Turcijas, Irānas un Krievijas ārlietu ministru tikšanās Maskavā, kur visas trīs konfliktā iesaistītās valstis apņēmušās garantēt pamiera ievērošanu.

Paziņojums par pamieru jau pārraidīts Sīrijas televīzijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl