Simtiem nelegālo imigrantu ielauzušies Spānijai piederošajā Seūtas kanālā

9 komentāri
Simtiem nelegālo imigrantu ielauzušies Spānijai piederošajā Seūtas kanālā
FOTO: LETA

Piektdienas rītā vairāki simti nelegālo imigrantu no Marokas teritorijas ielauzušies Spānijai piederošajā Seūtas anklāvā Ziemeļāfrikas piekrastē, ziņo policija un vietējais ātrās palīdzības dienests, piebilstot, ka daži no viņiem, laužoties pāri robežai, guvuši ievainojumus.

“Civilā gvarde Seūtā lēš, ka pilsētā izdevies iekļūt 500 cilvēkiem,” tviterī ziņo anklāva ātrās palīdzības dienests.
Savukārt militārā policija aģentūrai AFP pavēstīja, ka caur robežu izlauzušies “vairāki simti” nelegālo imigrantu.

Robežas nelikumīgās šķērsošanas laikā daudzi no viņiem guvuši ievainojumus. Cietuši arī spāņu drošības dienestu pārstāvji.

Spānijas Sarkanais Krusts sniedzis medicīnisko palīdzību aptuveni 400 cilvēkiem, tviterī vēsta ātrās palīdzības dienests

Pēdējais plašākais šāda rakstura incidents tika reģistrēts 1.janvārī, kad dubulto žogu, kas Spānijai piederošo anklāvu norobežo no Marokas, mēģināja pārvarēt vairāk nekā 1000 nelegālo imigrantu.

Spānijai piederošie Seūtas un Meliljas anklāvi ir vienīgās Eiropas Savienības (ES) teritorijas, kam ir sauszemes robežas ar kādu Āfrikas valsti, un tos bieži cenšas izmantot afrikāņu nelegālie imigranti, kas vēls iekļūt blokā.

TOP komentāri

 • Ļoti žēl-
  +5 +5 0

  Ļoti žēl-

  Piekrītu visiem augstākminētajiem komentāriem. Vai tiešām neviens pasaulē vairs nespēs viņus ierobežot savās teritorijās ? Varbūt Tramps ? Citādi -te tiešām baltajai rasei būs beigas, un klāt pasaules gals, ja šitie mežoņi pārņems pasauli. Ārprāts, kas notiek, vai to senāk varējām iedomāties,ko piedzīvosim. Viņi vairojas nenormāli, interesanti, cik vidēji katra mātīte dzemdē bērnus ? Lasīju, ka 16 - 20 bērnus katra, bet, ne visas.
 • sss sss
 • ribentrops
  +5 +5 0

  ribentrops

  Nu bet tie tik ir purni!!!! Gorilas meža ir inteli'ģentāki un ar augstāku intelektu!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl