Simtiem baložu pārsteidz TV3 Ziņu komandu kādā Barselonas laukumā

Komentāri

Barselonā šajās dienās valda saspringta gaisotne, bet šķiet simtiem baložu pilsētas laukumā nejūtās satraukti.

Jau no trešdienas par notikumiem Katalonijā no Barselonas ziņo “TV3 Ziņu” korespondente Ilze Vēbere un operators Sergejs Medvedevs. Viņiem dienas paiet saspringti, ziņojot par politiskajām kaislībām reģionā. Ziņu komandai gan nedaudz atslēgties ļāva kāds Latvijai neierasts skats kādā no Barselonas laukumiem. Laukumā dzīvojās simtiem baloži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katalonijas premjerministrs Karless Pudždemons līdz otrdienai atlicis pirmdien paredzēto un Spānijas tiesas aizliegto reģiona parlamenta sēdi, kurā bija paredzēts analizēt neatkarības referenduma rezultātus un, iespējams, pasludināt neatkarību, piektdien paziņoja Katalonijas valdības pārstāvis.

“Pudždemons pieprasījis ierašanos parlamentā otrdien, lai apspriestu pašreizējo politisko situāciju,” pavēstīja reģiona valdības pārstāvis.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl