Simtiem baložu pārsteidz TV3 Ziņu komandu kādā Barselonas laukumā

Komentāri

Barselonā šajās dienās valda saspringta gaisotne, bet šķiet simtiem baložu pilsētas laukumā nejūtās satraukti.

Jau no trešdienas par notikumiem Katalonijā no Barselonas ziņo “TV3 Ziņu” korespondente Ilze Vēbere un operators Sergejs Medvedevs. Viņiem dienas paiet saspringti, ziņojot par politiskajām kaislībām reģionā. Ziņu komandai gan nedaudz atslēgties ļāva kāds Latvijai neierasts skats kādā no Barselonas laukumiem. Laukumā dzīvojās simtiem baloži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katalonijas premjerministrs Karless Pudždemons līdz otrdienai atlicis pirmdien paredzēto un Spānijas tiesas aizliegto reģiona parlamenta sēdi, kurā bija paredzēts analizēt neatkarības referenduma rezultātus un, iespējams, pasludināt neatkarību, piektdien paziņoja Katalonijas valdības pārstāvis.

“Pudždemons pieprasījis ierašanos parlamentā otrdien, lai apspriestu pašreizējo politisko situāciju,” pavēstīja reģiona valdības pārstāvis.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl