Simtiem baložu pārsteidz TV3 Ziņu komandu kādā Barselonas laukumā

Komentāri

Barselonā šajās dienās valda saspringta gaisotne, bet šķiet simtiem baložu pilsētas laukumā nejūtās satraukti.

Jau no trešdienas par notikumiem Katalonijā no Barselonas ziņo “TV3 Ziņu” korespondente Ilze Vēbere un operators Sergejs Medvedevs. Viņiem dienas paiet saspringti, ziņojot par politiskajām kaislībām reģionā. Ziņu komandai gan nedaudz atslēgties ļāva kāds Latvijai neierasts skats kādā no Barselonas laukumiem. Laukumā dzīvojās simtiem baloži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katalonijas premjerministrs Karless Pudždemons līdz otrdienai atlicis pirmdien paredzēto un Spānijas tiesas aizliegto reģiona parlamenta sēdi, kurā bija paredzēts analizēt neatkarības referenduma rezultātus un, iespējams, pasludināt neatkarību, piektdien paziņoja Katalonijas valdības pārstāvis.

“Pudždemons pieprasījis ierašanos parlamentā otrdien, lai apspriestu pašreizējo politisko situāciju,” pavēstīja reģiona valdības pārstāvis.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl