10 komentāri

Likumsargu saņemto iesniegumu skaits par uzbrukumiem gadumijā Ķelnes ielās ir jau pārsniedzis simtu. Intervijā vācu telekanālam RTL uzbrukumā cietušās sievietes atklāj, ka dažas no viņām varmākas arī vilkuši taksometros, un viņas baidījušās, ka tiks nogalinātas.

“Atceros, kā domāju – ja palikšu pūlī, viņi varētu mūs nogalināt, izvarot un neviens pat nepamanītu. Nodomāju, ka man vienkārši ar to jāsamierinās. Apkārt nebija pilnīgi neviena, kurš varētu man palīdzēt,” Vācijas medijam stāsta kāda cietusī.

“Negaidīti šie vīrieši sāka mūs aizskart. Viņi aiztika mūs no mugurpuses un iegrābās starp kājām. Viņi aiztika mūs visur. Mana draudzene gribēja tikt laukā no pūļa. Kad es pagriezos – viens no viņiem sagrāba manu somiņu un to norāva,” ar šausmām atminas cita sieviete.

Foto

“Viņi jutās it kā būtu tikuši pie varas un ka viņi var darīt jebko ar sievietēm, kas atradās uz ielas. Viņi aizskāra mūs it visur. Tas bija patiešām briesmīgi,” atceras kāda cita sieviete, kura piedzīvoja uzbrukumu Jaungada naktī.

Vācijas sabiedriskā raidorganizācija ZDF šodien atvainojusies par to, ka vilcinājusies ziņot par Ķelnē gadumijā notikušajiem Ziemeļāfrikas un arābu izcelsmes vīriešu masveida seksuāla rakstura uzbrukumiem sievietēm.

Vācijā valsts mēroga mediji par Ķelnē notikušo vardarbības vilni sāka ziņot tikai pirmdien pēcpusdienā, bet policija sākotnēji par šiem noziegumiem neziņoja vispār.

ZDF vakara ziņu programmas ziņu redaktori atvainojušies sociālajos medijos, ka par biedējošajiem notikumiem Ķelnē nav ziņots pat pirmdienas vakara pārraidēs – četras dienas pēc notikumiem.

Video!

TOP komentāri

 • Jānis
  +6 +6 0

  Jānis

  muslimi barā ir lieli un vareni,Vācijas sievietes var pateikties Merkelei-ielaist valstī miljons ieceļotāju bez jebkādas kontroles!
 • Jāns
 • Zanna
  +2 +2 0

  Zanna

  Domaju ka mum's jasak vinjus klapet nost ka tarakanus. Pa vienam .klusaja sturi" ar Nazi in kakla.Krievija jau Sen ta rikotos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl