Sidnejas centrā uzbrucējs ar nazi sadur sievieti

0 Komentāru
Sidnejas centrā uzbrucējs ar nazi sadur sievieti
AP/SCANPIX

Austrālijas policija otrdien, 13. augustā, Sidnejas centrā aizturējusi vīrieti, kurš ar nazi sadūris sievieti un dzinies pakaļ vairākiem citiem cilvēkiem, līdz apkārtējie viņu nogāzuši zemē un savaldījuši.

Aculieciniece Megana Heilija ziņu aģentūrai AFP pastāstīja, ka vīrietis, kuram rokā bijis liels virtuves nazis, biroju ēku rajonā skrējis pakaļ vairākiem cilvēkiem, savukārt uzbrucējam dzinušies pakaļ pieci līdz seši cilvēki, kas viņu nogāzuši zemē un savaldījuši, izmantojot krēslus un plastmasas kasti.

Austrālijas mediju publiskotajos video redzams, kā vīrietis uzlec uz automobiļa jumta, vicina nazi un sauc “Allāhu akbar!” (Allāhs ir dižs!) un “Šaujiet uz mani!”

Policija paziņoja, ka vīrietis ir aizturēts, savukārt ievainotā 41 gadu vecā sieviete ir “stabilā stāvoklī”.

Vēlāk policija pavēstīja, ka aizturētais ir 21 gadu vecs vīrietis, kuram ir psihiskas problēmas. Viņš arī tiek turēts aizdomas par to, ka pirms uzbrukuma pilsētas centrā nogalinājis gados jaunu sievieti kādā dzīvojamā rajonā.

Pēc policijas pārstāvja teiktā, nav ziņu, ka uzbrucējs būtu saistīts ar kādu teroristisku organizāciju, bet pie viņa atrasta zibatmiņa ar informāciju par baltādaino rasistu sarīkotajiem uzbrukumiem ASV un Jaunzēlandē.

0 Komentāru