1 komentārs

Traģiskas vēstis no Krievijas. Irkutskā, sadzeroties metilspirtu saturošu mazgāšanas līdzekli, miris vismaz 41 cilvēks, un bojāgājušo skaits varētu vēl augt.

Vannošanās līdzekli ar vilkābeļu smaržu, uz kuras iepakojuma gan bija rakstīts, ka to nedrīkst dzert, Irkutskas iedzīvotāji bija pirkuši vietējā tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Indīgais šķidrums saturēja metanolu – tehnisko spirtu, kas to iekšķīgi lietojot, cilvēkam ir nāvējošs. Svētdien nomira astoņi cilvēki, bet šodien bojāgājušo skaits jau pieaudzis līdz 41 cilvēkam.

Krievijā aizvien ir populāri kā apreibinošo dziru lietot odekolonus, losjonus un citus kosmētiskos līdzekļus, kas satur spirtu. Pēdējo gadu laikā gan šis ir traģiskākais gadījums, kad apreibināšanās beidzas ar tik lielu bojāgājušo skaitu. Policisti aizturējuši divus tirgotājus un konfiscējuši 500 litrus šā šķidruma.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl