Komentāri

Pamatīgu traci sociālajos medijos sacēlusi jaunākā “Pepsi” reklāma, kas pēc neapmierināto cilvēku domām, noniecina pēdējā laikā Amerikā notiekošos protestus. Gāzētā dzēriena ražotājs reklāmu nekavējoties atsaucis.

Krustugunīs nonākušajā video ir redzama pazīstama modele un realitātes šovu dalībniece Kendala Dženere, kura pamet iesāktu fotosesiju ielas malā, lai pievienotos protestētāju pūlim. Lai samierinātu pretī demonstrācijai nostājušos policistus un protestētājus, viņa kārtības sargam pasniedz dzēriena skārdeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tūkstošiem cilvēku sociālajos tīklos izteica nepatiku pret Dženeres tēlu, jo tas noniecinot pēdējā laikā ASV radušās dažādās kustības.

Uzņēmums reklāmas rullīti atsaucis, par to atvainojoties.

Šī gan nav pirmā reize, kad gāzēto dzērienu gigants “nošauj greizi” ar reklāmu – pirms četriem gadiem reklāmas atsaukumu rosinājis protests pret tajā attēlotajiem rasu stereotipiem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl