Komentāri

Pamatīgu traci sociālajos medijos sacēlusi jaunākā “Pepsi” reklāma, kas pēc neapmierināto cilvēku domām, noniecina pēdējā laikā Amerikā notiekošos protestus. Gāzētā dzēriena ražotājs reklāmu nekavējoties atsaucis.

Krustugunīs nonākušajā video ir redzama pazīstama modele un realitātes šovu dalībniece Kendala Dženere, kura pamet iesāktu fotosesiju ielas malā, lai pievienotos protestētāju pūlim. Lai samierinātu pretī demonstrācijai nostājušos policistus un protestētājus, viņa kārtības sargam pasniedz dzēriena skārdeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tūkstošiem cilvēku sociālajos tīklos izteica nepatiku pret Dženeres tēlu, jo tas noniecinot pēdējā laikā ASV radušās dažādās kustības.

Uzņēmums reklāmas rullīti atsaucis, par to atvainojoties.

Šī gan nav pirmā reize, kad gāzēto dzērienu gigants “nošauj greizi” ar reklāmu – pirms četriem gadiem reklāmas atsaukumu rosinājis protests pret tajā attēlotajiem rasu stereotipiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl