Komentāri

Neticami izturīga izrādījās daudzstāvu ēka, kas it kā nelegāli tika uzcelta Sevastopolē, okupētajā Krimā. Pilsētas vadība nolēma to nojaukt uzspridzinot, taču bija nepieciešami trīs piegājieni, lai māja tiktu pilnībā sagrauta.

Pirmie divi spridzināšanas mēģinājumi notika vakar, kad pēc sprāgstvielu detonēšanas tika iznīcināti pāris stāvi, bet pati ēka sasvērās, tā iegūst sev apzīmējumu Sevastopoles Pizas tornis.

Spridzināšanas ekspertiem tikai šodien, 27. decembrī, ar trešo piegājienu izdevās uzspridzināt ēku. Ēkas sagraušanai kopā tika izmantoti 400 kilogrami sprāgstvielu, bet darbi kopā, pēc Sevastopoles pilsētas pārstāvju aplēsēm, izmaksāja Demontāžas darbu laikā ap pieciem miljoniem rubļu jeb 50 000 eiro.

Interesanti, ka spridzināšanas darbus veica speciālisti no Maskavas, kas it kā apliecina veicamo darbu kvalitātes zīmi, taču rezultāts sanāca ne tik labs.

Skaties video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl