Sešas tonnas! Kolumbijā konfiscē iespaidīgu daudzumu kokaīna

Komentāri
Sešas tonnas! Kolumbijā konfiscē iespaidīgu daudzumu kokaīna
Foto: EPA / LETA

Turpat Kolumbijā varasiestādes tikušas pie branga narkotiku kontrabandas ķēriena. Noziedznieki centušies pārvietot vairāk nekā sešas tonnas kokaīna.

Šis ir trešais lielākais konfiscēto narkotiku daudzums valsts vēsturē. Noziedznieku banda, dēvēta par “Līča kultu” centusies kokaīnu nomaskēt par metāla atgriezumu kravu, ko bija plānots ievest Eiropā caur Spāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kolumbijas aizsardzības ministrs Luiss Karloss Villegass, komentējot lielo konfiskāciju, norāda, ka narkotiku kravas cena sasniegtu 200 miljonus eiro.

Kolumbija ir viena no lielākajām kokaīna ražošanas zemēm, tomēr arī varasiestādes pēdējos gados parāda savu teikšanu reģionā. Pērn kārtības sargi kopumā konfiscējuši vairāk nekā 370 tonnas baltā pulvera, uzstādot rekordu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl