Šerloka Holmsa seriāla zvaigznei nākas taisnoties par savu aicinājumu ziedot bēgļiem

2 komentāri
Šerloka Holmsa seriāla zvaigznei nākas taisnoties par savu aicinājumu ziedot bēgļiem
REUTERS/SCANPIX

BBC seriāla Šerloka Holmsa galvenās lomas atveidotājs Benedikts Kamberbačs pagājušajā mēnesī no teātra skatuves Londonā aicināja skatītājus ziedot bēgļu atbalstam, un tagad viņam nākas skaidrot medijiem to, vai viņš esot rīkojies pareizi.

Spēlējot lomu izrādē Hamlets Londonā, 39 gadus vecais aktieris esot sacījis ”F*** the politicians” [Pie velna politiķus – red.], un pēc tam atvainojies par izmantoto leksiku un aicinājis ziedot bēgļu atbalstam. Pēc tam skatītāji bēgļiem – konkrēti organizācijai Save the Children – saziedoja vairāk nekā 150 tūkstošus britu mārciņu. Kā norādīja B. Kamberbačs, tā esot bijusi “fantastiska publikas atsaucība”.

”Esmu ieinteresēts palīdzēt cilvēkiem, kuriem vajadzīga palīdzība,” pauda aktieris, kurš izpelnījies arī kritiku par to, ka izmanto savu profesiju un skatuvi kā platformu ziedojumu vākšanai. “Manas profesijas dēļ pamatīgi cieš mana privātā dzīve, un es uzskatu, ka profesiju varu izmantot arī, lai paveiktu kaut ko labu,” Sky News sacīja aktieris.

Skaties video!

Benedict Cumberbatch CBE“I’m not interested in what flak I’m taking.” Benedict Cumberbatch defends decision to raise funds for refugees http://trib.al/EO3oxc5

Posted by Sky News on otrdiena, 2015. gada 10. novembris

2 komentāri