Komentāri
Sērijveida slepkava Brazīlijā desmit gadu laikā nogalinājis 42 cilvēkus
FOTO: SCANPIX

Brazīlijas policija aizturējusi vīrieti, kurš atzinies, ka Riodežaneiro pēdējo 10 gadu laikā nogalinājis 42 cilvēkus. Selsonu Hosē des Grasu policija aizturējusi trešdien, kad viņš līdz nāvei sadūris kādu sievieti.

Pēc tam viņš atzinās, ka noslepkavojis vēl 37 sievietes, trīs vīriešus un divus gadus vecu meitenīti. Policija uzsākusi minēto upuru meklējumus, norādot, ka līdz šim atradusi četrus.

Brazīlijas televīzijas kanālā TV Globo pārraidītā nopratināšanā vīrietis atzinis, ka viņš esot devies medībās un nogalinājis adrenalīna dēļ.

Viņš policijai pastāstīja, ka, ja viņu kādreiz no cietuma izlaidīs, viņš turpinās nogalināt.

Des Grasa atzina, ka viņa iecienītākie upuri bijušas baltādainas sievietes, kuras viņš nožņaudzis.

Trīs vīriešu kārtas upurus viņš nogalinājis pēc pasūtījuma.

“Es parasti gaidu iespēju ielauzties mājā un nogalināt,” atzinās des Grasa, piebilstot, ka pirms slepkavības pastrādāšanas viņš mēnešiem novērojis savus upurus.

Eksperti norāda, ka des Grasa ir psihopāts, kuram prieku sagādā atrašanās mediju starmešos, un brīdināja, ka nepieciešams viņu kārtīgi pārbaudīt.

Policija apstiprinājusi, ka uzsākta viņa atzīšanās salīdzināšana ar policijas ziņojumiem, un jau atrasti četri upuri.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl