1 komentārs

Balkānu valsts Serbija šajās dienās šķērso kādu zīmīgu politisku robežšķirtni. Valsts prezidents premjera amatam nominējis sievieti, turklāt tādu, kas neslēpj savu netradicionālo seksuālo orientāciju.

Nosaucot Anu Brnabiču par iespējamo nākamo premjerministri, Serbijas prezidents neslēpa, ka ir gatavs ne tikai uzslavām, bet arī kritikai par savu izvēli. Viņa izraudzītā kandidāte politikā ienāca vien pirms nepilna gada, neslēpjot savu seksuālo orientāciju, un kopš augusta Brnabiča strādā valdībā kā publiskās administrācijas ministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Serbija līdz ar šo lēmumu varētu kļūt par pirmo valsti Balkānos, kurā premjere ir sieviete, turklāt – lesbiete. Par viņas kandidatūru vēl jābalso parlamentam.

Ana Brnabiča
Serbijas premjerministres amata kandidāte

Vēlos vēlreiz pateikties prezidentam, kurš ir izrādījis lielu uzticību maniem spēkiem. Esmu lepna un arī ļoti aizkustināta par šo lēmumu.

Parlaments par Brnabičas kandidatūru balsos nākamnedēļ. Ja lēmums būs pozitīvs, viņai amats jāieņem jau tuvāko nedēļu laikā. Paredzams, ka spiedienu uz serbu deputātiem izdarīs gan baznīca, gan ultra nacionālisti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl