Komentāri
Serbija, Maķedonija un Horvātija sākušas bēgļu šķirošanu
FOTO: SCANPIX

Lai ierobežotu bēgļu un nelegālo migrantu pieplūdumu, Serbija, Maķedonija un Horvātija sākušas ielaist tikai sīriešus, irākiešus un afgāņus.

Visiem pārējiem ieeja ir liegta, un viņi masveidā pulcējas pie robežpunktiem. Visu trīs valstu varasiestādes jauno sistēmu ieviesušas vienlaikus – pagājušajā naktī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā ir daļa no kopīgajiem pūliņiem mazināt patvēruma meklētāju plūsmu uz Eiropas Savienību (ES).

Serbija un citas bēgļu tranzītvalstis uzskata, ka, izņemot šo trīs valstu pilsoņus, visi pārējie ir ekonomiskie migranti.

Vācija un pārējie patvēruma meklētāju galamērķi ir brīdinājuši neuzņemt ekonomiskā labuma meklētājus – Balkānu valstīs bažījas, ka lielais migrantu skaits varētu palikt pie viņiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl