Komentāri
Septiņus gadus veca meitenīte izdzīvo lidmašīnas avārijā, kurā iet bojā viņas ģimene
FOTO: SCANPIX

Pasauli pāršalkusi vēsts par kādas pirmklasnieces varonību. Septiņus gadus vecā meitenīte veikusi grūtu ceļu cauri mežam, meklējot palīdzību pēc tam kad aviokatastrofā zaudējusi savus vecākus, māsu un māsīcu. 

Nelielais lidaparāts avarēja piektdienas vakarā, nogāžoties mežā netālu no Kentuki štata pilsētas Edīvilas. Katastrofā bojā gāja pilots, viņa dzīvesbiedre, kā arī viņu deviņus gadus vecā meita un viņas 14 gadīgā māsīca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimene bija ceļā uz mājām pēc brīvdienām Floridas štatā, kad pilots ziņoja par ārkārtas situāciju un tika novirzīts uz tuvāko mazo lidostu. Tomēr līdz tai lidmašīna nenonāca, nogāžoties mežā un aizdegoties. Brīnumainā kārtā, viena no pasažierēm, 7 gadus vecā Seilora, tika cauri vien ar salauztu roku.

”Viņa paskatījās visapkārt. Lidmašīna bija aizdegusies un viņa centās pamodināt savus ģiemenes locekļus, kas bija iesprostoti kabīnē. Viņai tas neizdevās un viņa saprata, ka viņai jāatrod kāds, lai viņiem palīdzētu,” stāsta amatpersonas.

Glābšanas dienesti pauž apbrīnu par to kā mazajai meitenei pietika drosmes doties tumšajā mežā lai meklētu glābējus. Tas pārsteidzis arī tuvējās mājas saimnieku.

”Es atvēru durvis un ieraudzīju mazu meiteni, 7 vai 8 gadus vecu, kas asiņoja, viņai bija saskrāpētas rokas un kājas. Bez apaviem. Viņai bija kājā viena zeķe un viņa bija saģērbusies atbilstoši Floridas klimatam – īsās biksēs un plānā kreklā. Bet ārā bija tikai 3 grādi,” stāsta vīrietis.

Bērns tika nogādāts slimnīcā kur saņēmis medicīnisko palīdzību un šobrīd jau izrakstīts. Traģiskās aviokatastrofas iemesls vēl nav noskaidrots, taču izmeklētāji pieļauj, ka tajā vainojamas tehniskas problēmas.

Speciālisti arī norāda, ka tik mazam bērnam izdzīvot šādā avārijā – ir brīnums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl